Vyhľadávanie

Welltec

Welltec System – juhokórejský výrobca progresívnych „Preassure Seal“ riešení pre spracovanie dokumentov a vytváranie bezobálkovej korešpondencie (obsahujúcej citlivé informácie občanov, zákazníkov, klientov bánk, poisťovní a zamestnancov) bezpečne, rýchlo a úsporne.


Preassure Seal (tlakové lepenie)

Pri tomto procese sa dokument, vytlačený tlačiarňou na papierový formulár s tlakovým lepidlom, v dokončovacom zariadení Welltec zloží a zlepí do tvaru obálky.


One Piece Mail (bezobálková korešpondencia)

Predstavuje možnosť vysokej úspory nákladov v kancelárskom prostredí a jednu z najlepších investícií pre zvýšenie rýchlosti spracovania a kvality zabezpečenia vytlačených údajov pred ich zneužitím. Princíp bezobálkovej korešpondencie je založený na jednoduchej myšlienke: poskladať a zlepiť odosielaný dokument tak, aby sám vytvoril aj obálku. Tento bezpečný spôsob spracovania „papierových“ údajov a listových zásielok prináša používateľovi úsporu nákladov na obálky, a tiež na prácne skladanie a balenie dokumentov do obálok. Bezobálková korešpondencia je šetrná k životnému prostrediu.