Vyhľadávanie

Profil spoločnosti


Spoločnosť ROBINCO Slovakia s.r.o. bola založená v roku 1994, krátko po vzniku Slovenskej republiky, ako najmladšia spoločnosť skupiny ROBINCO GROUP AG, Zürich zameranej na zahraničný obchod už od roku 1950.


ROBINCO Slovakia s.r.o. pôsobí v Slovenskej republike ako samostatný subjekt viac ako 25 rokov. Spoločnosť je výhradným alebo autorizovaným obchodným a servisným zastúpením významných zahraničných výrobcov, z oblasti kancelárskej, poštovej, bankovej a polygrafickej techniky. Medzi zastúpených výrobcov patria spoločnosti Entrust (Datacard), Pitney Bowes, BlueCrest, RISO KAGAKU Corp., Konica Minolta, Welltec System Co., Uchida, Plockmatic, Morgana a ďalší.


V súčasnosti spoločnosť pokrýva potreby slovenského trhu z vlastných pobočiek v Bratislave a v Žiline. Vďaka orientácii na progresívne technológie, komplexné služby a dôsledné technické zabezpečenie dodaných zariadení, si ROBINCO Slovakia s.r.o. vybudovalo stabilnú obchodnú pozíciu a meno seriózneho a spoľahlivého partnera. O uvedenom svedčia obchodné vzťahy s mnohými významnými podnikmi a inštitúciami pôsobiacimi na Slovensku.