Vyhľadávanie

Pitney Bowes

Spoločnosť Pitney Bowes je výrobcom techniky pre spracovanie poštových zásielok, frankovacích, obálkovacích, pečiatkovacích a ďalších poštových strojov. Od svojho vzniku v r. 1920 sa postupom času, vďaka inovatívnosti a spoľahlivosti svojich výrobkov, stala najväčším svetovým výrobcom poštových strojov a obálkovacích systémov. Výrobky Pitney Bowes Vám pomáhajú zvýšiť výkon, znížiť náklady prostredníctvom optimalizácie, efektivity a kontroly procesov odosielania Vašich dokumentov.


V roku 2009 sa spoločnosti ROBINCO Slovakia s.r.o. v spolupráci s výrobcom Pitney Bowes a Slovenskou poštou, a. s. podarilo v Slovenskej republike, ako prvej krajine strednej a východnej Európy, uviesť do prevádzky najnovší systém diaľkovej kreditácie frankovacích strojov Postage by Phone™ a Postage by Web™ s progresívnou sieťovo orientovanou technológiou IntelliLink™. Vďaka tejto technológii je dnes spracovanie poštových zásielok pre majiteľa digitálneho frankovacieho stroja pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým. Vlastník frankovacieho stroja získava dokonalý štatistický prehľad o odosielaných zásielkach, ako aj o spotrebovaných prostriedkoch, prípadne zostávajúcich zdrojoch. Pre podporu využitia digitálnych frankovacích strojov na odosielanie poštových zásielok pripravila Slovenská pošta, a. s. štartovací bonus a zľavy za ofrankované zásielky.


Výborným pomocníkom pri spracovaní zásielok sú tiež obálkovacie stroje a tlačiarne adries na obálky, ktoré zvyšujú efektivitu, šetria čas a náklady, alebo otvárače obálok, ktoré pripravia došlú poštu na ďalšie spracovanie.