Vyhľadávanie

Datacard

Spoločnosť Entrust (Datacard) je hnacou silou prakticky v každom významnom kartovom programe na svete. Riešenia, ktoré ponúka pre bezpečnú personalizáciu kariet, sa používajú na každodenné vydávanie miliónov platobných kariet a identifikačných dokumentov. Personalizačný a autentifikačný softvér spoločnosti Entrust (Datacard) sa využíva pri bezpečnej identifikácii osôb a autentifikácii osôb pri finančných transakciách, riadení prístupu k citlivým údajom a pod. Entrust (Datacard) je lídrom na trhu viac ako päť desaťročí, je držiteľom množstva patentov aj neformálnych technologických prvenstiev.


Už je to viac ako 35 rokov, čo spoločnosť zaviedla rentabilné vydávanie kreditných kariet v masovom meradle. Vyvinula systémy pre veľkosériovú personalizáciu plastových kariet, čím sa navždy zmenil spôsob vykonávania platobných transakcií. Podiel kartových a dnes už aj mobilných transakcií neustále rastie. Veľkosériové riešenia vydávania kariet Entrust (Datacard) predstihli v predaji všetky ďalšie značky.


Prvé systémy pre identifikačné karty s digitálnymi fotografiami uviedol Entrust (Datacard) na trh pred viac ako dvoma dekádami. Odvtedy sa Entrust (Datacard) stal pre podniky, štátnu správu a ďalšie organizácie najpopulárnejšou značkou na svete v oblasti riešení pre bezpečné identifikačné karty. Zo silnej pozície lídra v tejto oblasti, Entrust (Datacard) udáva ďalšie trendy vo vývoji tohto priemyslu s využitím najnovších technológií čipových kariet, biometrie, laserového gravírovania, ako aj softvéru pre identifikáciu, autentifikáciu, šifrovanie a kybernetickú bezpečnosť.